Informacje: Poświęć chwilę czasu i odwiedź swój profil aby wybrać flagę.

Botek w kilku oknach

Tutaj piszemy propozycje zmian , błędów oraz uwagi na temat bota.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
samira
Posty: 2
Rejestracja: pt lis 30, 2018 8:49 pm
Poland

Botek w kilku oknach

Post autor: samira » czw sty 24, 2019 2:51 pm

Cześć:)
Chciałam zapytać, czy ten bocik tak jak to było przy starym helperku (elka) da się otworzyć na przykład w 2 oknach. Nie mam pojęcia czy to technicznie możliwe, ale ułatwiłoby handel między kontami. Akurat przy tym ewencie (brak nawozu) dało się to odczuć. Być może można to samemu jakoś zrobić, potrzeba podpowiedz :)
Pozdrawiam
samira

Awatar użytkownika
Harnaś®™©
Posty: 289
Rejestracja: czw lis 01, 2018 9:09 pm
Lokalizacja: Kreutzbeg
Kontakt:
Poland

Re: Botek w kilku oknach

Post autor: Harnaś®™© » czw sty 24, 2019 3:30 pm

Nie probowalismy, jednak FH , FH2 (elkowa) korzystały tak jak FH3 z jednego pliczka z ustawieniami, FH2 mial zablokowaną możliwość zalogowania więcej niż jednej farmy w jednym oknie, natomiast FH3 sobie z tym dośč dobrze radzi, jednak pracowanie kilku kopii aplikacji z jednym wspólnym plikiem prowadziło do konfliktów z priotytetem nadpisywania głównego pliku przez kilka kopii programu, jedynym wyjściem jest uruchomienie FH3 na 2 komouterach / laptopach lecz nie logowanie tych samych kont. W tej kwestii chyba nie jesteśmy w stanje pomóc i niestety złe wieści są takie, że w tym kierunku nie planujemy w najbliższym czasie wprowadzać zmian, pocieszającym natomiast jest, że w wersji PREMIUM aplikacji już za kilka dni będzie dostępna możliwość przerzucania towarów między farmami które są na tym samym targu.
Mam nadzieję, że mimo wszystko uda się pomimo tej trudności pozostać z naszym pomocnikiem.
Obrazek
Darymny futer :(

ODPOWIEDZ