Informacje: Poświęć chwilę czasu i odwiedź swój profil aby wybrać flagę.

Renzo

Tutaj można pisać na każdy temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
WKS1947
Posty: 3
Rejestracja: czw wrz 19, 2019 2:41 pm
Poland

Renzo

Post autor: WKS1947 » sob sty 04, 2020 12:57 am

Siemanko,
czy ktoś z Was pamięta może sposób na skrzynki z renzo ? Bo pamiętam że coś było co pokazywało gdzie był klucz a gdzie monety

Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 2033
Rejestracja: pt lis 02, 2018 5:51 am
Poland

Re: Renzo

Post autor: Pudelek » sob sty 04, 2020 3:35 am

Już sposobu nie ma,po drugie Bot sam sobie obsługuje Renzo które teraz nie wiadomo kiedy będzie a są pogłoski że może już go wcale nie być
https://fh3.pl/Renzo_v1.1.mp4
Obrazek

Awatar użytkownika
Harnaś®™©
Posty: 289
Rejestracja: czw lis 01, 2018 9:09 pm
Lokalizacja: Kreutzbeg
Kontakt:
Poland

Re: Renzo

Post autor: Harnaś®™© » sob sty 04, 2020 10:57 am

uzupełniając - oficjalnie sposobu niema, sposób który był działał i działa nadal ale jest pewien warunek - należy mieć zainstalowaną bardo starą wersję przeglądarki mozilla (niestety nie pamiętam do której wersji mozilli to działało), bot potrafi podejrzeć gdzie jest kluczyk ale mechanizm tego jest częścią kodu aplikacji której zdradzać mi nie wolno, nawet jeżeli ktoś tu wklei prawidłowe rozwiązanie wykorzystywane przez bota nie będę mógł potwierdzić ani zaprzeczyć. Wydaje mi się, że na portalu WF było o tym info jka równeiż na forum FarmHelper (z czasów elka i raweny) też o tym było, jeżeli dobrze pogooglujesz to znajdziesz jednak jka wposmniałem - aby naprawde dobrze działało należy zainstalować starą wersje mozilli chyba nawet 32 bitową w każdym razie jeżeli renzo wróci znów do gry to w pierwszej edycji jka już wspomniałem w innym poscie prosze wstrzymać się od uzycia bot ana nim lub sprawdzić an jakiejs farmie na któej Ci nie zalezy ponieważ zbyt dużo tam kombinują i prawdopodobnie ta funkcja będzie wymagała ponownego opracowania.
Pod tym linkiem KLIK znajduje się renzo wyciagniete z farmeramy gdy jeszcze było więc jeżlei znajdziesz prszepis na podglądanie klucza to na tym mozesz wypróbować i powinno działać, przy okazji możes zpodlinkować info gdzie w archiwum internetu wygrzebałeś i na jakiej wersji przeglądarki to śmiga :)
Obrazek
Darymny futer :(

Awatar użytkownika
Fröttmaning
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:16 pm
Germany

Re: Renzo

Post autor: Fröttmaning » ndz sty 05, 2020 6:44 am


ODPOWIEDZ