Informacje: Poświęć chwilę czasu i odwiedź swój profil aby wybrać flagę.

Botek cz.4 pasza eventowa .

Tutaj piszemy propozycje zmian , błędów oraz uwagi na temat bota.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szorstki
Posty: 24
Rejestracja: wt gru 04, 2018 2:58 pm
Poland

Botek cz.4 pasza eventowa .

Post autor: szorstki » śr cze 12, 2019 2:10 am

Cos mnie nie pasuje z botkiem , nie ma zadane w automatycznym młynarzu paszy eventowej a kreci ja sam, zużył mnie na klonach na pasze wszystkie wypadajki , takie mam spostrzeżenie. Drugie co zauważyłem poprzednio, to nawet jak w automatycznym młynarzu zaznaczysz ilość paszy eventowej np 5szt. to botek bedzie ją robi do oporu, jakby nie mial zadnych hamulców, aż do wykończenia roślin i wypadek wszystkich ..pomimo ograniczenia w sztukach , nie zważa na zadane ilości ,,,czy ktoś tez ma takie spostrzeżenia ?? .Jeszcze sprawa siewnika automatycznego, jak dodaje jakas rosline nowa wraz iloscia to zmienia sie rowniez ilosc poprzednio juz dodanej rosliny. nie moge, a moze nie umiem wylaczyc podswietlenia w roslinach juz dodanych /po prawej stronie tabelki/ wraz z zadana iloscia, by zatrzymac wartosc wczesniej zadana.
Wasz szorsciak, i troche Stokroty.

Awatar użytkownika
szorstki
Posty: 24
Rejestracja: wt gru 04, 2018 2:58 pm
Poland

Re: Botek cz.4 pasza eventowa .

Post autor: szorstki » śr cze 12, 2019 4:45 am

zaczął sie tak zachowywać po wystawieniu zagrod z lamami na pola, Karmiłem je SP , jak zapomniałem to mnie narobił "normalnej" paszy z eventowki i wypadajek.

Awatar użytkownika
Harnaś®™©
Posty: 289
Rejestracja: czw lis 01, 2018 9:09 pm
Lokalizacja: Kreutzbeg
Kontakt:
Poland

Re: Botek cz.4 pasza eventowa .

Post autor: Harnaś®™© » śr cze 12, 2019 6:02 pm

odnośnie młyna to sprawdzałem i wygląda tak: video młyn
natomiast sprytny siewnik wygląda tak: video siewnik

dodatkowo nie jestem pewny czy kmam o co chodzi, ale jezeli zaznacozny jest sprtny siewnik czy sprytny młynarz to w pierwszej kolejnosci bot mieli pasze do zaznacoznych granic jakie pragniemy uzyskac a nastepnie spelnia fukncje "sprytnego" czyli sieje i miesza w/g własnego uznania, aby nie robił nic lub robil jedna okreslona to nalezy odznaczyc mu funckję sprtnego i wybrac pasze która nas interesuje lub aby nic nie robił wybrac pierwsza pozycję (pusty) z odznaczeniem sprytnego.

co do paszy dla lam to ... po evencie sklad sie zmienil i potrzebany jest kasztan jadalny (owoc) nie mylic ze zwyklym kasztanem - czy go posiadasz?
Obrazek
Darymny futer :(

Awatar użytkownika
szorstki
Posty: 24
Rejestracja: wt gru 04, 2018 2:58 pm
Poland

Re: Botek cz.4 pasza eventowa .

Post autor: szorstki » czw cze 13, 2019 12:31 am

miał do mielenia co innego zadane. Tyle ze ja mam ustawione , aby mielil partiami 5szt, a on pomimo tego ze nie mial wykonanych wszystkich zadan we mlynie (na koncu listy bylo jeszcze super pasza i wiele innych pasz gdzie do zadanej ilosci brakowalo duzo - duzo), uparl sie na pasze eventowa ktora nie mial w ogole przeze mnie zadana do wykonania, , no nie wiem jak to wytlumaczyc prosciej . A co na to , ze jezeli juz zadam botkowi okreslona ilosc paszy eventowej np 20 szt ., a on tj botek jakos nie widzi tego limitu i kreci eventowke do oporu.. tj dopoki mu starcza wypadajek + rosliny eventowej bo zazwyczaj taki jest sklad paszy podczas eventu do wykonania zadan???. Moje wrazenie jest takie ,ze produkcja eventowki nawet jak nie jest dla botka zadana jest dla nie priorytetem .

Odnosienie siewnika, Zauwazyles ze Ty po zadaniu jakies rosliny do siewnika z lewej strony , kklikasz potem an pustym-bialym polu po prawej stronie ??. a jak ja mam wypelnione cale pole roslinami do samego dolu ?? i to by bylo rozwiazanie problemu z siewnikiem dla mnie , po zmianie ilosci rosliny lub dodaniu nowej do siewnika musowo kliknac myszka na bialym polu,aby odznaczylo<zniklo> sie podswietlenie.

Awatar użytkownika
Harnaś®™©
Posty: 289
Rejestracja: czw lis 01, 2018 9:09 pm
Lokalizacja: Kreutzbeg
Kontakt:
Poland

Re: Botek cz.4 pasza eventowa .

Post autor: Harnaś®™© » czw cze 13, 2019 6:54 am

młyn sprawdze dokładniej a co do roslinki masz racje - zgloszone, powinno byc niedlugo naprawione aby nie trzeba bylo klikac w puste białe pole :)
Obrazek
Darymny futer :(

ODPOWIEDZ