Informacje: Poświęć chwilę czasu i odwiedź swój profil aby wybrać flagę.

Automatyczne wysyłanie prezentów.

Tutaj piszemy propozycje zmian , błędów oraz uwagi na temat bota.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
IgorekFarmerek
Posty: 23
Rejestracja: czw lis 08, 2018 12:12 pm
Lokalizacja: Wadowice
Poland

Automatyczne wysyłanie prezentów.

Post autor: IgorekFarmerek » sob gru 01, 2018 12:59 pm

Zauważyłem, że po automatycznym wysyłaniu prezentu ze spółdzielni nie jest aktualizowana ilość posiadanych przetworów.
Jeśli mamy ustawione wysyłanie np. "Bułka" i pozostała nam 1 sztuka to botek poprawnie wyśle prezent a na liście nadal pozostanie 1 szt.
Ręczne wysyłanie (PPM+Wyślij) działa poprawnie. Wysłany produkt znika z listy.

Przy okazji może uda się dodać potwierdzanie usuwania sąsiadów.
Kiedyś przez przypadek zamiast "Wyślij" kliknąłem "Usuń" (jedno pod drugim) i zaczęła się akcja kogo usunąłem z grona znajomych.
-------------------
Pozdrawiam
IgorekFarmerek

Awatar użytkownika
Harnaś®™©
Posty: 289
Rejestracja: czw lis 01, 2018 9:09 pm
Lokalizacja: Kreutzbeg
Kontakt:
Poland

Re: Automatyczne wysyłanie prezentów.

Post autor: Harnaś®™© » sob gru 01, 2018 1:35 pm

zaraz to zgłosze, ja osobiscie miałem podobnie z sasiadami jka i również z kupnem rzeczy z targu, niechcący kliknąłem kup wszytsko zamiast zwyczajnie kup ale sa tylko 2 pozycje to je ciezko oddzielic, w kazdym razie zaraz zgłosze potwierdzanie, tylko jak sie chce usunac wszytskich to szkoda zeby nagle pytalo okazdego :( wiec tu moze byc małe rozgoryczenie :(
Obrazek
Darymny futer :(

Awatar użytkownika
Harnaś®™©
Posty: 289
Rejestracja: czw lis 01, 2018 9:09 pm
Lokalizacja: Kreutzbeg
Kontakt:
Poland

Re: Automatyczne wysyłanie prezentów.

Post autor: Harnaś®™© » śr sty 15, 2020 9:17 pm

2020-01-15
21:04

Częściowo poprawiono w wersji beta v.258

Zgłosone przez IgorekFarmerek:
"Błędy do poprawy:
- wysyłka prezentów po północy
Nie wiem jak jest realizowany czas w grze ale jest taki problem. Botek po zalogowaniu i z zaznaczonym wysyłaniem prezentów jeśli ma tylko możliwe prezenty próbuje je wysłać. Jeśli jest to zaraz po północy (mniej więcej w tym czasie) to często jest tak, ze osoba do której wysyłamy prezent nie ma jeszcze "zresetowanego" licznika otrzymanych prezentów. Otrzymujemy komunikat, ze "x otrzymał maksymalna ilość prezentów" i prezent nie jest wysyłany. Do pozostałych prezent jest wysyłany a nam pozostaje 1 lub 2 do wysłania które nie są już automatycznie wysyłane. Trzeba ręcznie kliknąć wyślij prezent."


Przyczyna: Znajomy/sąsiad, do którego nastąpiła próba wysyłki prezentu, było oznaczany jakoby ta próba się powiodła, niezależnie od faktycznego rezultatu wysyłki.
Obrazek
Darymny futer :(

ODPOWIEDZ