Informacje: Poświęć chwilę czasu i odwiedź swój profil aby wybrać flagę.

Hungaryan- magyarul

Tutaj piszemy propozycje zmian , błędów oraz uwagi na temat bota.
2007Alex
Posty: 15
Rejestracja: wt gru 04, 2018 5:32 am
Hungary

Hungaryan- magyarul

Post autor: 2007Alex » wt sie 27, 2019 4:26 pm

Sziasztok.

Elnézést, hogy létrehoztam ezt a topikot.
Próbálok elolvasni mindent lengyelül, de nagyon nehezen megy a fordítás, és hátha más is így van vele.

A helper lenne a téma, azt szeretném kideríteni, hogy a farmok min akadtak fel bannolási hullámban.

Maga a belépés feltételezhetően nem okoz gondot, jelenleg is teszt alatt van pár farm.
Az egyszeri, egy mezős aratást is bírja . De valaki tesztelte már, hogy hol a határ?

Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 2019
Rejestracja: pt lis 02, 2018 5:51 am
Poland

Re: Hungaryan- magyarul

Post autor: Pudelek » wt sie 27, 2019 6:03 pm

Kérjük, írjon angolul
Obrazek

kelekotya
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 26, 2019 7:04 pm
Hungary

Re: Hungaryan- magyarul

Post autor: kelekotya » pt sie 30, 2019 8:51 am

Szia, Alex,
nem lehet tudni, mi esik blokkolás alá. Egy ismerősöm 3 napig kórházban volt, és arra jött haza, hogy zárolták a farmjait. Tehát nem aznapi logból dolgoztak.
Amikor a ban történt, nekem is csak a főfarmom volt online (az is kapott zárást), néhány segédfarm is áldozatul esett, amik nem voltak online. Mások, amelyek szintén nem voltak online, megúszták.
Még nem sikerült rájönni, hogy mi a rendszer ebben a dologban.
Lehet, hogy fel kéne áldozni, vagy regelni pár új farmot, hogy teszteljük? Vállalod?

kelekotya
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 26, 2019 7:04 pm
Hungary

Re: Hungaryan- magyarul

Post autor: kelekotya » pt sie 30, 2019 8:55 am

A főfarmom sokáig volt automatán, ez rendben van, OK.
De a segédek közül azok, amelyeket bezártak, nem, maximum 1 órát. Igaz, ezeken volt piaci tranzakció a prémium Helperrel.
Más, nem bezárt farmok szintén maximum 1 órát voltak online, minden nap.
Hátha ez segít az elemzésben.

Awatar użytkownika
dominik84
Posty: 1
Rejestracja: sob sty 26, 2019 7:41 pm
Hungary

Re: Hungaryan- magyarul

Post autor: dominik84 » pt sie 30, 2019 5:44 pm

Sziasztok!
Én csak arra használom a helpert,hogy végig arasson-vessen és kiküldje a napi ajándékot,meg Rackót leszedje.Esetleg a trágyát,ha megtelt,feldobom a piacra.Néha 1-2 dolgot még eladok a piacon,de mióta ellenőriznek,hamar lépek is ki belőle.Tehát napi szinten talán ha 5-6 percet vannak a farmok a helperben.

Hi!
I just use the helper to pick up and send out the daily gift and take Racko out. I may throw the manure on the market when full. so maybe every day if the farms are in the helper for 5-6 minutes.

2007Alex
Posty: 15
Rejestracja: wt gru 04, 2018 5:32 am
Hungary

Re: Hungaryan- magyarul

Post autor: 2007Alex » pt sie 30, 2019 6:04 pm

Kedves Kelekótya, szerintem ismerősünk azonos, vagy nagyok a véletlenek. :)

Szerintem nem az számított, hogy valaki online-e, hanem bármelyik helper listájában szerepel és valamikor működött. Tehát mint címlista.
Az enyém szerintem azért úszta meg, mert sikerült pont időben agresszívan bezárnom a progit.

5 farmot teszteltem le tegnap, sima aratást nem veszi fel, kézi indítással.
Egy farmra toltam át a cuccokat, de kézi indítással, ez sem akadt fent. Viszont egyszerűen lehet, hogy pont nem futott a script.

Viszont szerintem az automatikus ajándékküldés, a magok felvásárlása okozhatnak gondot.
Ha leütés számot néz a progi, nincs az az ember aki 5 másodperc alatt felvásárol ennyi növényt. :)

kelekotya
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 26, 2019 7:04 pm
Hungary

Re: Hungaryan- magyarul

Post autor: kelekotya » pt sie 30, 2019 6:42 pm

Időben zártad be? Na de melyik időben?
Az én farmjaim fele is megúszta, most már nem tudom, hogy a nem blokkoltakkal mit csináltam előtte. Szerintem azokon is használtam a Helpert, csak nem piacoztam.
Tehát van egy időintervallum, amibe valamelyik beesik, a másik pedig nem esik bele. Jó lenne tudni, hogy mikor van az eleje és a vége.

Igazad lehet: én aznap (vegyük azt, hogy vasárnap lehetett, mert erre sok körülmény utal, pl. a közös ismerős is) bőszen adtam át a Helperrel a később bezárt segédekről a főfarmra, ráadásul szörnyen gyorsan több farmról is. Lehet, hogy ezt találták életszerűtlennek. Pláne, hogy 5-6 farmról adtam át, ilyen gyorsan be se lehet lépni azokra és ennyi böngésző sincs általában munkában senkinél.

Igazad lehet annyiban, hogy az ilyesmi nem vall valódi játékosra. De kérdés, hogy ezeket vizsgálják-e, vagy netán kurzormozgást, vagy hasonlókat, mint általában a robotoknál.

(az ismerős motoros? bár én nem onnan ismerem)

kelekotya
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 26, 2019 7:04 pm
Hungary

Re: Hungaryan- magyarul

Post autor: kelekotya » pt sie 30, 2019 6:45 pm

Én mostanában csak segédfarmon használom (ezt Harnas javasolta), a főfarmon vettem munkásokat (de úgy lassúúúúúú).
A segédekkel aratok-vetek és ha ezzel végeztek és megjelenik a pipa, akkor gyorsan kiszedem az automatából. A többit - ládát bontani, pörgetni, ajándékot küldeni, piacra kitenni, stb. - lehet automata nélkül is, így legalább nem jelentkezik be 60 másodpercenként.

2007Alex
Posty: 15
Rejestracja: wt gru 04, 2018 5:32 am
Hungary

Re: Hungaryan- magyarul

Post autor: 2007Alex » sob sie 31, 2019 6:22 am

Igen, motoros. .. :)

Nekem az volt a mázlim, hogy pont a helpi előtt ültem, amikor lefuttatták. Láttam, ahogy egymás után ixelődik ki. Mire felfogtam, és a feladatkezelővel bezártam a progit, már csak kettő volt a listában futó. Az utolsó volt a nagy farm, amire toltam át a cuccot.

Én kiszedtem most reggel minden automatikus dolgot, és bónuszt. Az aratást nagyjából azonos idővel csinálja.
De egyiket sem hagyom bekapcsolva és csak hajnalban, vagy késő este futtatom. Bízom benne, hogy nem automatikusan fut le, hanem Jürgen indítja kézzel, és akkor alszik még. :D


Van egy pár kis farm, ami nem bukott meg , mert nem volt benne a listában. Inkább abból egy lesz a depó,és onnét megy tovább a nagyra. Nem tudom, hogy segít-e. Nem bírom megállni, hogy legalább a cucc átküldésére és a piacon vásárlásra ne használjam a nagyon.
De ezeket a listából törlöm használat után.

Azért gyanakszom erre a listás dologra ( de sokszor leírtam már ezt a szót. :D), mert volt olyan panasz is, hogy hónapok óta nem is helperezik, de mégis bukott a farmja. Viszont egymásnak ment a segítgetés. Simán el tudom képzelni, hogy valakinél benne volt és azért bukott meg.

kelekotya
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 26, 2019 7:04 pm
Hungary

Re: Hungaryan- magyarul

Post autor: kelekotya » sob sie 31, 2019 8:19 am

Azt nem hiszem el, hogy valaki hónapokig nem használt Helpert és mégis megbukott. Hogy listák vannak, az valószínűleg igaz.
Én arra gyanakszom, hogy ha a piacon átadunk nagy mennyiségű és sokféle dolgot nagyon olcsón (1 csp-ért és hasonló árakon), az feltűnhet. Ezért azt is óvatosabban kell csinálni.

ODPOWIEDZ