Informacje: Poświęć chwilę czasu i odwiedź swój profil aby wybrać flagę.

Hungaryan- magyarul

Tutaj piszemy propozycje zmian , błędów oraz uwagi na temat bota.
2007Alex
Posty: 15
Rejestracja: wt gru 04, 2018 5:32 am
Hungary

Re: Hungaryan- magyarul

Post autor: 2007Alex » sob sie 31, 2019 8:47 am

A piac részével annyiból nem értek egyet, hogy a rendes felületen is ki tudod rakni olcsón és két böngészővel megvenni. Már ha ez összejön és nem happolják el. Tehát ez nem lehet indok. A sebesség igen, viszont ott nem számít az ár, csak a két kattintás közötti idő.

A másikat én sem hiszem, de a fáma így szólt.

Awatar użytkownika
nsja
Posty: 14
Rejestracja: ndz sie 25, 2019 6:24 am
Hungary

Re: Hungaryan- magyarul

Post autor: nsja » sob sie 31, 2019 9:05 am

Én is attól tartok, hogy lista alapján szűrik ki, akinél pont nyitva van a helper. Ezért nem merem még használni segédeken sem, mert nem tudok olyan korán felkelni. _kawka

kelekotya
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 26, 2019 7:04 pm
Hungary

Re: Hungaryan- magyarul

Post autor: kelekotya » sob sie 31, 2019 9:43 am

Az én kibanolt segédfarmjaimon nem volt nyitva a Helper. Csak a főfarmomon (annál se voltam pont gépnél, a bezárásra érkeztem vissza).
Akkor már egy napja nem léptem be a segédekre, csak a főfarmra.
Ahogy már írtuk, ismerős 3 napja egyik farmjára se lépett be, sem a főfarmjára, se a segédeire, mégis banolták.
Abszolút nem függ attól tehát, hogy a szkript futtatásakor online vagy-e vagy sem.

kelekotya
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 26, 2019 7:04 pm
Hungary

Re: Hungaryan- magyarul

Post autor: kelekotya » sob sie 31, 2019 9:45 am

2007Alex pisze:
sob sie 31, 2019 8:47 am
A piac részével annyiból nem értek egyet, hogy a rendes felületen is ki tudod rakni olcsón és két böngészővel megvenni. Már ha ez összejön és nem happolják el. Tehát ez nem lehet indok. A sebesség igen, viszont ott nem számít az ár, csak a két kattintás közötti idő.

A másikat én sem hiszem, de a fáma így szólt.
Igen, de amíg átadsz két böngészővel mondjuk, egy bolyhos borjút, aztán cukornádat, a kettő között kell lennie egy kis időnek, amíg átmész az állatról a növényre. Ha mindezt Helperrel csinálod, akkor pikk-pakk, fél percen belül megvan.

Awatar użytkownika
nsja
Posty: 14
Rejestracja: ndz sie 25, 2019 6:24 am
Hungary

Re: Hungaryan- magyarul

Post autor: nsja » sob sie 31, 2019 9:52 am

kelekotya pisze:
sob sie 31, 2019 9:43 am
Az én kibanolt segédfarmjaimon nem volt nyitva a Helper. Csak a főfarmomon (annál se voltam pont gépnél, a bezárásra érkeztem vissza).
Akkor már egy napja nem léptem be a segédekre, csak a főfarmra.
Ahogy már írtuk, ismerős 3 napja egyik farmjára se lépett be, sem a főfarmjára, se a segédeire, mégis banolták.
Abszolút nem függ attól tehát, hogy a szkript futtatásakor online vagy-e vagy sem.
Nem mondtam, hogy csak az alapján, de ha pont akkor fut a script, amikor nyitva van a helper, akkor lehetséges. Én sem voltam pont akkor online, pár nappal azelőtt csak.

kelekotya
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 26, 2019 7:04 pm
Hungary

Re: Hungaryan- magyarul

Post autor: kelekotya » sob sie 31, 2019 10:37 am

Ha nem lesz új verzió, akkor már tökmindegy is, mikor fut a szkript. Merthogy a mostani Helper holnapig van érvényben és nincs új, a kérdésre azt a választ kaptam, hogy lehet, nem is lesz.

username13
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 03, 2018 3:41 pm

Re: Hungaryan- magyarul

Post autor: username13 » ndz wrz 01, 2019 8:15 am

sziasztok !

végigolvastam a leírtakat.

nekem pár kicsi farm nem esett áldozatul.
A több mint egy hete nem használt, éppen használt viszont igen.
ami közös bennük a valdemár. A pár kicsinél viszont valdemár után regisztráltam, azokat nem zárolták.

én erősen arra gyanakszom, hogy a vidámpark a ludas. ez az egy amit közösnek vélek.
Nem vagyok jártas a programozásban, de én ezt találom cinkesnek :) viszont lehet tévedek, nincs kizárva.
viszont az is érdekes, hogy pont most, ebben az időszakban elmaradt a vidámpark. mindig összeesküvés-elméleteket gyártok :)
aki tudja, nézze meg, ezeken a farmokon van e jegye és zsetonja.
most véletlenszerűen megnéztem. van zsetonom, nincs jegyem.
a kicsiken se zseton, se jegy.
a nagyon nem zárolták, ott van jegy, amit nem pörgettem le.
de itt még azt is lehet vizsgálni, hogy mind játék tökéletesen egyformán és csak egyféle került lejátszásra. az én logikám szerint.
a nagyon viszont, direkt- hogy mi vitt rá, nem tudom - de pár jegyet elkalapáltam csak úgy.
remélem közelebb vitt a találgatáshoz.

Angolul nem tudom leírni, fordítóval nincs értelme.
ha valakinek van kedve, a lényeget angolul bepötyögni, megköszönném.

kelekotya
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 26, 2019 7:04 pm
Hungary

Re: Hungaryan- magyarul

Post autor: kelekotya » ndz wrz 01, 2019 1:34 pm

Szia!

Itt magyarul írunk, nem kell angolul (csak a közösbe szoktam és Harnassal levelezek angolul, bár ő aztán azt lefordítja lengyelre).
Nekem MINDEN farmomon van jegy is, zseton is. Mégis kimaradt a banból néhány, mások pedig áldozatul estek.
Mindegyiken egyformán használtam a prémium-bot Valdemáros szolgáltatását, azaz nyomogattam a gombot, kiváltottam, nyomogattam, nincs köztük különbség, mégis a fele ilyen, a másik fele meg olyan (azaz a felének még van egy esélye, azoknak, amiket nem zártak be).
Valdemár amúgyis nagyon régen volt, szerintem ennyi időre nem nyúltak vissza a banolásnál.
Hogy most emiatt maradt el, az igen, lehetséges.

Szerintem ez nem ad megfelelő eligazítást arra, hogy miért zártak be egyes farmokat, másokat pedig miért nem.
Kell, hogy legyen benne rendszer, csak nem tudjuk, mi az és ezt nyomozgatjuk itt.

Awatar użytkownika
nsja
Posty: 14
Rejestracja: ndz sie 25, 2019 6:24 am
Hungary

Re: Hungaryan- magyarul

Post autor: nsja » ndz wrz 01, 2019 2:21 pm

Ha levelezel vele, megmondod, hogy ezt is látják a vendégek? _kwiat Köszi

2007Alex
Posty: 15
Rejestracja: wt gru 04, 2018 5:32 am
Hungary

Re: Hungaryan- magyarul

Post autor: 2007Alex » ndz wrz 01, 2019 3:58 pm

Nekem is minden farmomon van jegy, használtam V-t a helperrel. Csak és kizárólag azért úszta meg két farmom, mert bezártam a helpert. Tehát azon keresztül látnak, nem a saját központjukon keresztül. Szerintem.

ODPOWIEDZ