Informacje: Poświęć chwilę czasu i odwiedź swój profil aby wybrać flagę.

Idea

Tutaj piszemy propozycje zmian , błędów oraz uwagi na temat bota.
Awatar użytkownika
nsja
Posty: 14
Rejestracja: ndz sie 25, 2019 6:24 am
Hungary

Re: Idea

Post autor: nsja » ndz wrz 01, 2019 5:47 pm

Ide írok, ez nem látszik kívülről.

Több BANnolt farmomon is észrevettem ezt:

Obrazek

Ez a renzóból volt kiváltva, és nem töröltem ki, miután lejárt.

Ami nem volt bannolva, onnan már előzőleg ki volt törölve, ott már a (+) nélkül van jelen a dekoráció.

Vajon másnál is van ez így? _ban

(I observed this decoration undeleted from my banned farms. This is from Renzo. Those farms, where was deleted already, they wasn't banned. Maybe it's a stupid thing what I'm saying, I just try to see any sense... Maybe the script detected this too, and from this renzo on my farms... if not this, really I don't know. )

kelekotya
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 26, 2019 7:04 pm
Hungary

Re: Idea

Post autor: kelekotya » pn wrz 02, 2019 7:37 am

Szia!

Én kitöröltem, mégis banolták azt a farmot. Sőt, azt hiszem, a többi bezárton is kitöröltem (bár lehet, hogy nem mindegyiken). Én sajnos, nem látok összefüggést.
A nem bezártakon is hol kitöröltem, hol nem.

Awatar użytkownika
nsja
Posty: 14
Rejestracja: ndz sie 25, 2019 6:24 am
Hungary

Re: Idea

Post autor: nsja » pn wrz 02, 2019 9:37 am

kelekotya pisze:
pn wrz 02, 2019 7:37 am
Szia!

Én kitöröltem, mégis banolták azt a farmot. Sőt, azt hiszem, a többi bezárton is kitöröltem (bár lehet, hogy nem mindegyiken). Én sajnos, nem látok összefüggést.
A nem bezártakon is hol kitöröltem, hol nem.
Én nem használtam az utóbbi időben naponta a helpert, nincs mindegyiken hóágyúm, ez az egyetlen "rendszer" amit a farmjaim bezárásával kapcsolatban találtam. Ahogy végigjártam, még vetve sem volt semmi, csak aratva. Azon a héten nem tudom, jó néhány nappal azelőtt volt bekapcsolva. Amik mentek, csak egy kevés ideig. Ezek közül volt ami zárolva lett, és volt ami nem. A nagyfarmom is megúszta, talán mert azon még régebb jártam 1-2 nappal helperen. Ha ment volna vetés csak a zároltakon, azt hittem volna, azért. De nem.

Mint mondtam, nem csak egy dolgot nézett a script vagy scriptek, szerintem. Ez is egy szempont lehet.

Talán mert ahol kitöröltem, azt nem a helperrel töröltem ki. _hmmm Azért úszta meg?

kelekotya
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 26, 2019 7:04 pm
Hungary

Re: Idea

Post autor: kelekotya » pn wrz 02, 2019 5:54 pm

Én semmi rendszert nem látok a dologban. CSak a főfarmom volt online (az repült is egy hétre), a segédek (ahol dolgozom és amik azonos piacosak) fele került bezárásra, a másik fele pedig nem.
A kis ajándékküldősök - ahonnan röpit szoktam küldeni, meg ezt-azt, de nem azonos piacosok - mind maradtak, igaz, ezekbe csak reggel lépek be, és ritkán.
Lehet, hogy nincs is benne rendszer. Valószínűleg Alexnek van igaza, listák voltak és ezekből ráböktek valamennyire, talán figyelmeztetésül. Ez is egy lehetőség.
Hóágyú? Én azt sehol nem raktam ki, ilyen hülyeségekre már nincs helyem sehol.
Nem tudom, mi és hogyan lesz a jövőben, de én egyszer már elmentem a bothiány miatt a játékból, és csak akkor jöttem vissza, amikor lett FH3. BP-s munkásokkal ez nem ugyanaz, mintha egy másik (sokkal nyögvenyelősebb) játék lenne.
Ha ez nem oldódik meg, akkor kénytelen leszek megint elmenni. És nyilván nemcsak én, mert egész tömegek jöttek vissza tavaly nyáron, ahogy lett ez az új bot.
És akik elmennek, azok nem vásárolnak semmit. Lehet, hogy munkásrobotokat ugyan nem veszünk, de néha ezt-azt igen. De akkor ennek is vége.

2007Alex
Posty: 15
Rejestracja: wt gru 04, 2018 5:32 am
Hungary

Re: Idea

Post autor: 2007Alex » wt wrz 03, 2019 11:01 am

Ha elszáll a bot, én sem maradok. Így van bennem egy kényszer, hogy előrébb jussak, de nélküle dögunalom lenne.
Az biztos, hogy akkor abba hagyom. Akkor már a fórum és a társaság sem hoz vissza, mert már az is behalt....

Használgatom, reggel lefuttatom pár nem bannolt farmon. Ha nem történik semmi, ráengedem a többit és gyorsan kilépek. De a répázásnak vége.

Bár azon elgondolkodtam, hogy ha két helpit használnék, a prémiumon a féltettet, a simán a röptethetőt, az működne-e.

kelekotya
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 26, 2019 7:04 pm
Hungary

Re: Idea

Post autor: kelekotya » wt wrz 03, 2019 4:05 pm

Megértem, Alex. Mostanában viszket a kezem, hogy bemenjek bottal, áttekintsem, mim van (és főleg mim nincs), ezt én csak bottal tudom megtenni, a könnyen átnézhető táblázatok miatt. Piacozni meg nem szoktam bot nélkül, ott jól láthatók az árak, az is, hogyan megy felfelé, szóval, ezek nélkül nem játék a játék, szerintem.
És nemcsak az előrehaladásról és a tp-ről van szó, meg nem is a prémium-funkcióról (a piaci átadásról), bár az is jó. És persze, már kéne átadnom ezt-azt, de így inkább nem.
Most úgy érzem, megfosztottak a játéktól.

Ha máskor nem, január 1-jén lesz új bot, ha jól értem, kivéve, ha megint változatlanul meghosszabbítják. Hátha az jobban rejtőzik majd a BP előtt.

Lejárnak a munkásaim, aztán csak néha benézek, nem fogok játszani, mert akkora a különbség aközött, hogy bottal játszom-e vagy máshogy, hogy az kifejezetten frusztráló.
Nekem kell az, hogy listában, táblázatokban lássam a farmokat, és nem olyan összevissza módon, ahogy a BP-nél van. Enélkül nem tudok gazdálkodni.

kelekotya
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 26, 2019 7:04 pm
Hungary

Re: Idea

Post autor: kelekotya » wt wrz 03, 2019 4:12 pm

Szívesen fizetnék is a botért egy havonta meghatározott, fix, normális összeget.
Harnas, így sem lehetséges, hogy rejtőzködő botot találjatok ki?

Z przyjemnością zapłacę botowi stałą miesięczną stałą kwotę.
Harnas, czy nie możesz znaleźć ukrywającego się kija?

2007Alex
Posty: 15
Rejestracja: wt gru 04, 2018 5:32 am
Hungary

Re: Idea

Post autor: 2007Alex » wt wrz 03, 2019 5:02 pm

Kelekotya, pontosan.

Nekem is ezért """"kell""""" a H. Egyszerűen nélküle ennyi növény, állat, stb átláthatatlan. Élvezhetetlen a piac, hiszen mindent megnézni, visszalépni, megint megnézni, stb.

Az ötleteddel egyet értek, én is szívesen részese lennék egy prémium-prémium lehetőségnek..

Awatar użytkownika
Harnaś®™©
Posty: 289
Rejestracja: czw lis 01, 2018 9:09 pm
Lokalizacja: Kreutzbeg
Kontakt:
Poland

Re: Idea

Post autor: Harnaś®™© » wt wrz 03, 2019 5:35 pm

Niestety, na razie nie znaleźliśmy jeszcze kryteriów według których BigPoint rozdzielił BANy, jednak wiem, ze zalogowanie się FH i włączenie trybu automatycznego tak aby obsłużyło całą farmę nie powoduje BAN, jednak pozostawienie go na kilka godzin już jest groźne więc użycie bota 2-3 razy dziennie na 10-15 minut nie spowoduje zablokowania farmy, wystawianie ofert na rynku w tym czasie również a transfer towaru między farmami nie jest jeszcze sprawdzony jednak zalecałbym ostrożnie z tym, tzn nie przerzucać 100 pakietów po 10 razy z ofertami 9.999 sztuk za 0,01$
gdy tylko cokolwiek będziemy wiedzieć na pewno napiszemy. Dodatkowo tłumacz google tłumaczy Wasze wpisy w taki sposób, że jest problem domyśleć się o co chodzi, jeżeli jest taka możliwość spróbujcie pisać po angielsku.
Obrazek
Darymny futer :(

2007Alex
Posty: 15
Rejestracja: wt gru 04, 2018 5:32 am
Hungary

Re: Idea

Post autor: 2007Alex » wt wrz 03, 2019 6:21 pm

Harnaś®™© pisze:
wt wrz 03, 2019 5:35 pm
Dziękuję bardzo za dokładne informacje!

ODPOWIEDZ