Informacje: Poświęć chwilę czasu i odwiedź swój profil aby wybrać flagę.

problem z przesyłem towaru na drugie konto

Tutaj piszemy propozycje zmian , błędów oraz uwagi na temat bota.
ODPOWIEDZ
jaewaw
Posty: 3
Rejestracja: sob gru 29, 2018 5:31 pm
Poland

problem z przesyłem towaru na drugie konto

Post autor: jaewaw » wt wrz 03, 2019 7:17 am

Witam, na wstępie przyznam się że "jestem nietechniczna" i swoje babcine latka mam. Wczoraj chciałam w/g instrukcji skonfigurować swoje konto premium i chyba coś popitoliłam bo nie mogę na targu przesłać towaru na drugie konto. Program bardzo wolno się uruchamia, logowanie trwa bardzo długo i się rozłącza. Po kilku próbach udało mi się zalogować i na targu mam tylko jedną ramkę -generuj oferty sprzedaży. Nie mam przez miesiąc nikogo kto by mi pomógł ten problem ogarnąć . Co zrobiłam źle???? Pozdrawiam jaewaw

Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 2019
Rejestracja: pt lis 02, 2018 5:51 am
Poland

Re: problem z przesyłem towaru na drugie konto

Post autor: Pudelek » wt wrz 03, 2019 7:58 am

Witam z tego co piszesz to nie masz wersji premium,napisz Proszę którą wersję masz Bota
Obrazek

Awatar użytkownika
Harnaś®™©
Posty: 289
Rejestracja: czw lis 01, 2018 9:09 pm
Lokalizacja: Kreutzbeg
Kontakt:
Poland

Re: problem z przesyłem towaru na drugie konto

Post autor: Harnaś®™© » wt wrz 03, 2019 8:01 am

możliwość przesłania towaru na inne konto możliwa jest tylko w wersji 3.28.31.227 , w bocie muszą być wpisane conajmniej 2 konta działające pod tym samym numerem targu,. Co do długiego uruchamiania to z tym niestety nie pomoge ;/ jezeli problem wystepuje u wszytskich to mamy jakąś awarie z jednym z naszych serwerów ale jeżeli tylko u Ciebie to niestety jestem bezsilny.
wideo jak to wygląda w wersji premium można pooglądać na starszej wersji która już przestała działać po kliknięciu w dowolnym miejscu tego całego niebieskiego dużego info
Obrazek
Darymny futer :(

jaewaw
Posty: 3
Rejestracja: sob gru 29, 2018 5:31 pm
Poland

Re: problem z przesyłem towaru na drugie konto

Post autor: jaewaw » wt wrz 03, 2019 1:03 pm

Bardzo dziękuję za pomoc, faktycznie nie weszłam w konto premium i pobrałam wersję 226. Teraz już jest wszystko w porządku. Targ działa jak trzeba i botek hula jak wiatr. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Joycemef
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 01, 2019 12:46 pm
Honduras

problem z przesyłem towaru na drugie konto

Post autor: Joycemef » pn gru 23, 2019 3:42 pm

Ponieważ Bathin ma problem z rejestracją cytuje co napisał:
"Po waszym wyresetowaniu haseł, co 24h wysyłałem info że zapomniałem hasła, zwrotnie dostawałem link do mojego profilu, zmieniałem hasło i się logowałem. Od 3 dni nie dostaję w ogóle nie przychodzą maile zwrotne. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak mam się zalogować ?"
Załączniki
231.gif
231.gif (2.81 KiB) Przejrzano 4951 razy

Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 2019
Rejestracja: pt lis 02, 2018 5:51 am
Poland

Re: problem z przesyłem towaru na drugie konto

Post autor: Pudelek » pn gru 23, 2019 4:14 pm

Joycemef pisze:
pn gru 23, 2019 3:42 pm
Ponieważ Bathin ma problem z rejestracją cytuje co napisał:
"Po waszym wyresetowaniu haseł, co 24h wysyłałem info że zapomniałem hasła, zwrotnie dostawałem link do mojego profilu, zmieniałem hasło i się logowałem. Od 3 dni nie dostaję w ogóle nie przychodzą maile zwrotne. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak mam się zalogować ?"
Ale o jakie Ci logowanie chodzi,skoro tu piszesz to jesteś zalogowany
Napisz gdzie zapomniałes hasła i gdzie nie możesz się zalogowac
Obrazek

ODPOWIEDZ